Парапсихологія. Урок 7


Контакт із надсвідомістю. Як отримати допомогу Ангела-Хранителя

.

У цьому уроці ми продовжимо очищення нашої підсвідомості. У попередньому уроці ми допомагали йому позбутися неприємних спогадів, негативних емоцій та образ, завданих оточуючими. Зараз настав час, щоб позбавитися від почуття провини і постаратися виправити зло, створене в цьому житті.

Ви дізнаєтесь про дуже ефективні методи енергетичного очищення, а також встановите контакт із Вищим "Я" і навчитеся складати молитви згідно з вченням Гуни.

Слід зауважити, що не в кожній вправі Ви повинні входити до стану альфа. Достатньо лише запам'ятати, що потрібно зручно сісти та розслабити тіло та свідомість. Завдяки багатьом вправам, які Ви виконали у цьому стані, короткої процедури буде достатньо, щоб увійти до його неглибокої стадії. Ваша свідомість та підсвідомість вже звикли. до таких станів і досягають майже автоматично.

Звичайно, якщо Ви захочете, то можете щоразу виконувати відповідну процедуру. У такому разі, намагайтеся не заплющувати очі, тому що в ході виконання багатьох вправ треба робити нотатки. Однак, коли в ході завдання потрібно увійти в стан альфа, Ви повинні виконувати всі необхідні дії, яким навчилися в попередніх уроках.


Для збільшення натисніть на картинку!
СКАЧАТЬ

Немає коментарів:

Prostocredit UA