Парапсихологія. Урок 6


Парапсихологія. Урок 6

Афірмації та робота з емоціями. Як творчо вирішувати проблеми та згладити неприємні спогади.

У цьому уроці ми продовжимо працювати з підсвідомістю. Розглянемо способи допомоги нашої Молодшої Особи у хвилюючих її емоційних проблемах. Ми познайомимося з техніками енергетичного розблокування емоцій та методами усунення негативних наслідків неприємних переживань. Наша мета – навчитися простими методами допомагати собі та підготуватися до встановлення контакту з Найвищою Особою.

У попередньому уроці Ви розпочали роботу з підсвідомістю. Я сподіваюся, що завдяки запропонованим в нашому курсі вправам Вам вдалося встановити з ним контакт. Я вірю, що всі вправи Ви виконували старанно та точно. Як виглядає Ваша співпраця? Чи ви задоволені ним? Завдяки відкриттю другої частини своєї особистості багато хто відчув позитивні та приємні емоції. Люди почуваються внутрішньо сильнішими, врівноваженими. Це спілкування створює чудовий настрій, майже ейфорію.

Може Ви помітили інші позитивні зміни? Підсвідомість, якщо тільки вона почувається в безпеці і знає, що ми готові їй допомагати, віддячить нам своїми здібностями. Ви помітите, що, наприклад, Ваша пам'ять помітно покращується, що Ви починаєте швидше знаходити втрачені речі або місце для паркування автомобіля, Вам частіше трапляється зелене світло на перехрестях. Це дрібниці, проте вони значно полегшують життя. Можливо, Ви звернули увагу на інші позитивні зміни, пов'язані із тематикою нашого курсу? Скажімо, Ви почали прокидатись у потрібний Вам час без будильника?

Може, Вам вдається "відгадати" перш, ніж Ви піднімете трубку, хто і з якою метою Вам дзвонить? Може, Ви краще запам'ятовуєте сни, які стали цікавішими та яскравішими? Завдяки співпраці зі своєю Молодшою Особою Вам, напевно, вдається набагато краще виконувати вправи з попередніх уроків.


Для збільшення натисніть на картинку!
СКАЧАТЬ

Немає коментарів:

Prostocredit UA