Парапсихологія. Урок 3


Розвиток здібностей образної візуалізації предметів.

Вітаю Вас на третьому уроці. У ньому ми займемося розвитком здібностей образної візуалізації предметів, людей та подій. Ми будемо використовувати як вже відомий стан альфа, так і нормальний стан свідомості. 

Ви також навчитеся використовувати ці здібності для вирішення особистих проблем, покращення стану здоров'я, створення нових умов життя. У цьому уроці міститься досить багато вправ, більшість з яких Ви виконуватимете самостійно, дотримуючись наших вказівок і порад.

Коли ми виконуємо повсякденні події, наша голова майже весь час зайнята різними думками. Іноді ми мріємо про відпустку або канікули, іноді згадуємо минулі події. Багато людей часто думають і турбуються про своє майбутнє і майбутнє своїх близьких. Є й такі, що у ситуації, коли дитина чи інша близька людина не приходить вчасно, у своїй уяві створюють десятки сценаріїв різних нещасливих історій, які могли з ними статися. 

Не лише негативно впливає самопочуття близьких йому людей, стаючи стресогенним чинником, а й у крайніх випадках . може призвести до небезпечних ситуацій.

Ймовірно, Ви зустрічали людей, які казали: "У моєму житті сталося те, чого я побоювався". На щастя, хоч і рідше, бувають такі ситуації, коли хтось із ентузіазмом та захопленням вигукує: «Ця подія – виконання моїх бажань!»


Для збільшення натисніть на картинку!
СКАЧАТЬ

Немає коментарів:

Prostocredit UA