Парапсихологія. Урок 19

fdgdsg

Парапсихологія. Урок 19

Як змінити своє життя? Як застосувати отримані знання для покращення життя та реалізації прагнень та бажань.

У уроці даного курсу Ви дізнаєтеся закони, що правлять життям, енергією і Всесвітом. Вони дозволять Вам краще зрозуміти те, що відбувається навколо Вас, у Вас самих та у парапсихологічних явищах. Ви навчитеся новим технікам позитивного впливу на навколишню дійсність.

Закони, що керують світом.

Більшість езотеричних систем і шкіл, що займаються безпосередньо парапсихологією, відкрили правила та закони, які керують Всесвітом, що дозволяє вводити нових послідовників у таїнства знань. Склепіння законів вироблялися виходячи з досвіду кількох поколінь дослідників протягом століть. На противагу сучасній науці, закони, що спостерігаються, ґрунтуються не на статистиці досліджень, які часто бувають оманливими. Якщо це правило виправдовується практично, не важливі причини та механізми його дії. Важливим є те, що використається досвід предків. Не завжди спостережувані закономірності можна пояснити раціонально, їх можна прийняти, спостерігати їхню дію в нашому житті або заперечувати їхнє існування. Цей останній підхід не впливає, однак, на існування та дію цих законів.

Усвідомлення існування певних законів, які керують Всесвітом, може полегшити наше життя. І замість того, щоб свідомо чи несвідомо протистояти їм, краще їх використати, плисти на їхніх хвилях. Хоча ці слова і сприймаються як прості та очевидні, але чинити згідно із законами на практиці не так легко. Спочатку Ви повинні дуже уважно придивитися до результатів свого досвіду, щоб повністю зрозуміти механізм дії законів, і вже після цього можна «влазити під напругу енергетик».


Для збільшення натисніть на картинку!
СКАЧАТЬ

Немає коментарів:

Prostocredit UA