Парапсихологія. Урок 10

dghfghdfgdfg

Парапсихологія. Урок 10

Як використовувати сексуальну енергію і як з нею працювати.

Доброго дня! Ми зустрічаємося з Вами вже вдесяте. Сподіваюся, що протягом наших періодичних зустрічей Ви багато чому навчилися і завдяки цьому почали змінювати своє життя згідно зі своїми бажаннями та мріями. Справжній урок = буде надзвичайно важкий, але водночас дуже цікавий з погляду його теми: любові та сексу, що розглядаються як єдине ціле. Під час уроку ми обговоримо їхні енергетичні аспекти.

Читаючи цей урок, Ви дізнаєтеся, як зміцнити свою сексуальну енергію та створити її як у фізичному, так і тонких тілах. Однак наша наука не може бути відірвана від життя. Завдяки практиці Ви зможете виправити стан свого здоров'я: постійне виконання вправ допоможе Вам захистити себе від серйозних захворювань, таких, як простатит або проблеми з гормональною системою. Практика вправ одночасно є і тією дорогою, яка призведе до зміцнення зв'язків. Завдяки їй Ви зможете знайти нові способи сексуального вираження та навчитися краще оцінити радість інтимного життя.

Цей урок дещо відрізнятиметься від попередніх. Тільки Ви, і виключно Ви, повинні ухвалити рішення, виконувати чи ні всі описані тут вправи. Не обов'язково робити їх одразу, можна розпланувати їх у часі так, щоб повернутися до них тоді, коли з'явиться бажання. Якщо Ви впевнені, що цей метод Вам не підходить, не змушуйте себе ні в якому разі. Ознайомтеся тільки з теорією, особливо з тією частиною, яка стосується енергетичної системи людини, а також з тими практичними вправами, які не торкаються інтимної сфери. Можете також відкласти цей урок до того часу, поки Ви зрозумієте його доцільність. Якщо Ви зважитеся на практику, виконуйте її ТІЛЬКИ і ВИКЛЮЧНО тоді, коли ДІЙСНО цього бажатимете і будете ВІДКРИТІ для неї. Бажання має виходити із Вашого внутрішнього стану. Не можна робити вправи через силу чи з почуття обов'язку. Беручи до уваги характер вправ та їх певний рівень роботи з енергією, виконувати їх слід тим, кому виповнилося принаймні 21 рік. Але дозволити тілу розвиватися своїми темпами і дати йому стільки часу, скільки буде потрібно на повний розвиток гормональної та енергетичної систем.


Для збільшення натисніть на картинку!
СКАЧАТЬ

Немає коментарів:

Prostocredit UA