Парапсихологія. Урок 1


Парапсихологія. Урок 1

У першому уроці курсу ми познайомимося з поняттям «парапсихологія», дізнаємось, як вона виникла і яка її історія. Дізнаємося також, якими явищами вона займається. Ми застережемо Вас від небезпек, які можуть очікувати в цій галузі, і порекомендуємо засоби, які б їх уникнути. Розкажемо також про те, як розкрити в собі та розвивати нереалізовані духовні та тілесні здібності. 

Ми дізнаємося, що таке ментальний захист і як його створити, як уникнути психічної небезпеки, як енергетично очистити місце практики та своє оточення. Почнемо виконувати вправи, метою яких є духовне очищення. Дорогий друг! Перед тим як зробити перший крок на шляху серйозного вивчення таємниць парапсихології, подумайте, що спонукало Вас зацікавитися цією областю. Може, Ви чули розповіді про людей, які мають «дивовижні» та незвичайні здібності? 

Або у Вашому житті трапилося щось надзвичайне, що Ви хотіли б пояснити? А може, з дитинства у Вас склалося враження, що існує щось, що лежить за межами нашого щоденного досвіду і того, що всіма вважається нормальним? Щоб досягти чогось у парапсихології, Ви повинні вміти бути чесним перед самим собою, тому що під час курсу Ви часто вступатимете у суперечку із самим собою.

thfgj
Для збільшення натисніть на картинку!
СКАЧАТИ

Немає коментарів:

Prostocredit UA