Акція добра.Якщо Ви любите різноманітні акціі-то скоріш заходьте!

dfhhj5778895ngfhjh

Благодійна акція-"ТВОРИ ДОБРО"

Акція проводиться на постійній основі.

Доброго часу доби зайшовший на сторінку.Я інвалід без ноги, звертаюся до тебе з проханням. Так повернулося моє життя, що я змушений це робити.Нагадаю,доказати що я не шахрай,а дійсно інвалід,я можу вживу,на камеру у Вайбері.Всі контакти є на головній.

Колись (до ампутації) я теж ходив на роботу, мав друзів ... Зараз все звалилося. Сиджу вдома, роботи немає,пенсія 2000 грн. Друзі теж відійшли убік. Ну я їх не засуджую, у кожного своє життя.

Жінка з сином відвернулися,брат воює.Залишилась тільки 75-річна хвора мати.Носить продукти,я нікуди не хожу.Права нога дуже слабка.

Кажуть-"Є соцслужби!".Соцслужби видали на початку війни кіло синіх курячих крильців і все...Живемо на мою та материну пенсію.

Суть справи - ось ти працюєш, отримуєш більше ніж моя пенсія. Питання - невже шкода пожертвувати від 5 до 10 гривень? Я ж не шахрай, всі документи на головній сайту є. По Вайбер можу надати доказ, показати по відео, що я дійсно без ноги.

Так вже вийшло, що у мене потяг до веббудівництва, і я сидячи вдома (з 2017 року, з троф. виразками) вивчав цю справу. Тому можу збудувати сайт і звернутися через інтернет до людей.А люди зараз дуже жорстокі. Зокрема у Фейсбуці, пости мої видаляють,або натискають кнопку поскаржитися.

Навіщо? За що? Мені і так важко, доходів немає нізвідки.

Загалом саме прохання-пожертвуйте будь ласка, хоч по п'ять гривень, хто зайшов сюди. Для Вас це мізер, а для мене величезна підтримка.Котикам і собунькам люди збирають.Можу теж погавкати чи помяукати.

Для категорії людей які думають що це мені на бухло-не переводьте гроші,є сторінка з реквізитами для посилок.Заради Бога,скористуйтесь.

Також буду радий репостам.

Lilicloth WW

Дякую всім хто відгукнувся, та бережи Вас Бог!

(якщо все-таки не зростається з перекладом-нижче є форма для коментів, напишіть причину.Цікаво...)

Жаль 5 гривень а хочеться допомогти? Ви можете це зробити поділившись в соцмережах.

Не поспішайте виходити з сайту.Дуже важко...
Великих сум переказів я не прошу.Скільки не шкода.

Для операції перекладу натисніть "ПОЖЕРТВУВАТИ"

ПОЖЕРТВУВАТИ
ПОЖЕРТВУВАТИ
+

1 коментар:

Анонім сказав...

Кончений нарід.Ніхто тобі не поможе.

Prostocredit UA