Повна історія хвороби

Повна історія.

Як все почалось.У 2009 році вивихнув ступню на правій нозі. Зліг на пару тижнів. Все загоїлося, відновився.Через час почав помічати, що боляче ходити, болять ікри при ходьбі.

Звернувся до того ж травматолога, а він каже: "Це вже не до мене."Направив до хірурга.Було створено УЗД вен(про артерії забули).Поставлено діагноз-ХВН н/к.

Виписали купу пігулок, вправи ... Але полегшення це не приносило.Після зробили ще УЗД артерій. Тепер стало все зрозуміло, діагноз-ОАСНК.Облітеруючий атеросклероз судин нижніх кінцівок.

З 2011 року лягаю капатися в стаціонар. Але полегшення лише на гаманець.У 2015 році оформив інвалідність. Дали 3-ю групу. У листопаді 2016 року вискочили на ногах незрозумілі червоні плями, які почали розростатися в рани.(дивитися фото).

Щоб не втратити роботу, на лікування не лягав, мазав рани мазями.У лютому 2017 року ліг у стаціонар. Капатися і заразом пролікувати рани.Що це за рани-ніхто не зрозуміє. На щоденному ранковому обході лікарі розводили руками.Було зроблено розтин ран 1 березня 2017 року.

Виписаний 9-го березня, на роботу вийшов 10-го, з ранами.(фото після виписки)Завдяки розтину рани не гояться.Восени 2017 року за умовами надання інвалідності, ліг у стаціонар на підтвердження. Після виписки із хірургічного відділення(див.эпікриз),через п'ять днів потрапив до тієї ж лікарні з діагнозом-інсульт(див.эпікриз).

Працював останнім часом (6 років) у охороні.Насправді об'єкт не великий був, ходити мало треба було.В основному страждав куприк від сидіння на стільці добу.Але це щастя скоро скінчилося.У деяких товаришів виявилась пропажа, і все було списано на охорону.Робота закінчилась.

У лютому 2019, мав таку стопу — (фото "Волога гангрена").Зроблено ампутацію вище стегна (фотодокумент

Не поспішайте виходити з сайту.Може це ваш останній шанс зробити щось добре.
Великих сум переказів я не прошу.Скільки не шкода.

Для операції перекладу натисніть "ПОЖЕРТВУВАТИ"

ПОЖЕРТВУВАТИ
ПОЖЕРТВУВАТИ
+

Немає коментарів:

Prostocredit UA